Przeżyj cudowne chwile w En Cuisine Chez Paweł Bęś

Walentynki 2019

 

Coroczne święto przypadające na dzień 14 lutego niesie za sobą nie tylko cały ogrom wspaniałych uczuć, ale również coraz to nowsze doznania kulinarne. Nasza tradycja obchodzenia tego wyjątkowego dnia rozpoczęła się już 25 lat temu w Restauracji „Pałacowa” i jest kontynuowana po dziś dzień w nowszej i odważniejszej wersji En Cuisine.

Całe dwa miesiące wcześniej rozpoczynają się przygotowania specjalnie wyselekcjonowanego na ten dzień menu w wersji dla Niej i dla Niego. Nasz szef kuchni Paweł Bęś dopracowuje każdy detal by finalnie w dzień Świętego Walentego zaserwować Państwu swoje autorskie dania.

W tym roku dla Pani przygotowane zostało delikatne menu oparte na świeżych, esencjonalnych dodatkach. Nie zabraknie w nim różnego rodzaju orzechów, suszonych owoców, świeżych warzyw i subtelnych ryb.

Dla Pana proponujemy menu na bazie wyraźnych w smaku owoców, ziół i warzyw. A to wszystko w towarzystwie ryb i wyselekcjonowanych mięs.

Każdy z Państwa może liczyć na specjalnie dobrane do naszego menu wina- zarówno białe jak i czerwone oraz szampany.

                                                                                                    

Dla niej:

 Dla niego:

Dla niej:

Dla niego:

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności   
ROZUMIEM