menu wiosna 2019

nowe wiosenne menu

 

Wiosna to nasz ulubiony czas! Przyroda pobudzona przez promienie słońca oferuje nam coraz więcej fantastycznych produktów, za którymi tęskniliśmy całą zimę. Nareszcie pojawiają się świeżutkie, młode warzywa, pełne cennych witamin. Na szczycie naszej listy naturalnych dopalaczy są zielone, liściaste warzywa. Tak, kolor zielony rządzi w naszej wiosennej karcie! Liście młodego szpinaku, rukiew wodna, szparagi, młode ziemniaki – wszystkie pojawiają się w naszych daniach.

Karta zmienia się prawie w całości. Wszystkie nowe dania tworzone z najwyższej jakości produktów, pochodzących głównie od lokalnych producentów pobudzą Państwa podniebienia. Na pozór proste połączenia daja zaskakujący, wyrazisty smak.

Wszystkie  wiosenne potrawy połączone z przytulną atmosferą, stylowym wnętrzem i profesjonalną obsługą tworzą idealny scenariusz do spędzenia niezapomnianych chwil w gronie najbliższych jak i spotkań biznesowych. Zapraszam do degustacji – Szef Paweł Bęś.

                                                                                                    

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności   
ROZUMIEM